Као и сваке године прва недеља октобра посвећена је деци. У нашој школи од 1.10. до 5.10. ученици су

учествовали и разним ваннаставним активностима, наставници и учитељи су били ту да их бодре.

Први дан поршао је у знаку најбоље маске. Ове године тема је била ,, Ликови из цртаних филмова''.Жири

је имао тежак задатак.

maskembal4maskembal1

maskembal2maskembal3

Други дан ученици су показали колико имају борбе у себи. Најзаинтересованији су били за трку ,,везаних ногу''.Смех, навијање орио се фискултурном салом. Победнице су биле девојчице седмог разреда Драгана Јовановић и Милица Јошић.

trka2trka3

trka1

Трећег дана ученици су показивали своје таленте. Неки су цртали,неки певали, неки глумили. Тешко је било одлучити се.

talenat1talenat2

talenat3talenat4

talenat5

Четвртог дана организован је ,,Базар''. Ученици су продавали-куповали, а сав новац је искоришћен за награде најбољих током Дечије недеље.

bazar

Пети дан играо је се турнир у малом фудбалу категорија дечака од 5. до 8. разреда. Прво место освојило је 8-1, друго место 6-1 и треће место 5-1. Честитамо свим ученицима. Захваљујемо се ученицима и родитељима што су допринели овако богатој Дечијој недељи.

У холу школе у част дечије недеље изложени су радови ученика, које је изабрала наставница  ликовне културе Данка Милићевић.

iylozba1izlozba2

izlozba3